Odds på Pyeongtaek mod Yeoju Citizen-væddemål

  • Pyeongtaek
  • Yeoju Citizen
|
Kampens vinder
  • Pyeongtaek
    7.50
  • Uafgjort
    4.20
  • Yeoju Citizen
    1.36
90 minutter – 2 op
Du vinder dit væddemål hvis dit hold kommer 2 mål foran, uanset resultatet efter 90 minutter.
  • Pyeongtaek
    6.50
  • Uafgjort
    4.20
  • Yeoju Citizen
    1.36
Begge hold scorer
  • Ja
    2.00
  • Nej
    1.72
Mål i alt Over/Under
  • OverUnder
  • 0.5
    1.04
    11.00
  • 1.5
    1.22
    3.75
  • 2.5
    1.75
    1.95
  • 3.5
    2.90
    1.36
  • 4.5
    5.50
    1.12
  • Se mere
Halvleg Mål i alt Over/Under
  • OverUnder
  • 0.5
    1.30
    3.25
  • 1.5
    2.40
    1.50
  • 2.5
    5.75
    1.11
Korrekt score
Hold der går videre
Vinder i forlænget spilletid
Vinder på straffespark
Begge hold scorer - ingen uafgjort
Dobbelt chance
Handicap
Pengene tilbage ved uafgjort
Mål i begge halvlege
Flere mål
Halvleg - 3-vejs
Pyeongtaek Mål i alt Over/Under
Yeoju Citizen Mål i alt Over/Under
Kampens resultat og Begge hold scorer
Halvleg/Fuldtid
Kampens resultat og 2 eller flere mål i kampen
Kampens resultat og 3 eller flere mål i kampen
Kampens resultat og 4 eller flere mål i kampen
Kampens resultat og 5 eller flere mål i kampen
Halvleg Pyeongtaek Mål i alt Over/Under
Halvleg Yeoju Citizen Mål i alt Over/Under
Halvleg Hjemmehold scorer Ja/Nej
Halvleg Udehold scorer Ja/Nej
1. halvleg Pyeongtaek Mål
1. halvleg Yeoju Citizen Mål
1. halvleg - Begge hold scorer
Halvleg Korrekt resultat
1. halvleg - Handicap
Halvleg Ulige eller Lige total
2nd Half - Pyeongtaek Total Goals Over/Under
2. halvleg Yeoju Citizen Mål i alt Over/Under
2. halvleg Hjemmehold scorer Ja/Nej
2. halvleg Udehold scorer Ja/Nej
2. halvleg Pyeongtaek Mål
2. halvleg Yeoju Citizen Mål
2. halvleg - Resultat
2. halvleg Begge hold scorer
2. halvleg Korrekt resultat
2. halvleg Handicap
2. halvleg Ulige eller Lige Mål i alt
2. halvleg Mål i alt Over/Under
Hjemmehold scorer
Udehold scorer
Hjemmehold scorer i begge halvlege Ja/Nej
Udehold scorer i begge halvlege Ja/Nej
Kampens resultat (eksklusive overtid)
Vinder begge halvlege
Mål i alt
Vinder én af halvlegene
Hvilket hold scorer
Halvleg med højeste score
Resultat efter 15 minutter
Kampens resultat efter 30 minutter
Ulige eller Lige I alt
Begge hold scorer i begge halvlege Ja/Nej
Match x Goals
Handicap 2-vejs
1. mål
2. mål
3. mål
4. mål
5. mål
Pyeongtaek Højest scorende halvleg?
Yeoju Citizen Højest scorende halvleg?
1. halvleg Resultat/2. halvleg Resultat
Pyeongtaek-mål i alt
Yeoju Citizen-mål i alt
Halvleg for 1. Pyeongtaek-mål
Halvleg for 1. Yeoju Citizen-mål
Kapløb til 2 mål
Kapløb til 3 mål
Følg alle de seneste væddemålsodds for Pyeongtaek mod Yeoju Citizen på 888Sport. Se tilgængelige odds og væddemålsmarkeder for South Korean Fa Cup, inklusive bets for første målscorer, mål i alt, begge hold vil score, hjørnespark og kort. Find alt, hvad du behøver for at placere en velinformeret indsats, inklusive holdformguider, spillerstatistikker og oplysninger om, hvilke spillere der forudses at spille en nøglerolle i den kommende kamp mellem Pyeongtaek og Yeoju Citizen. Bet Builder er tilgængelig i top-konkurrencer og omfatter en lang række væddemålsmarkeder for fodbold, med live-væddemål og odds i spillet tilgængelige i løbet af kampene. Besøg kampagnesiden på 888Sport for at udforske de seneste tilbud for fodboldvæddemål for South Korean Fa Cup, og se 888Sport -bloggen for ekspertforudsigelser, tips og indblik i kommende fodboldkampe, så du kan holde dig et skridt foran.
Min konto
Support-id 0
Aktuel saldo
0,00 kr.
Kontant
0,00 kr.
Bonus
0,00 kr.
App-version S-75-1-112-DAN-1.2.752.0
Indstillinger
Odds
Decimal

Vælg dit foretrukne odds-format:

Decimal
Brøk
Amerikansk